שירותי מנעולנות במרכז » מנעולן בתל אביב וחשיבות החלפת צילינדר

מנעולן בתל אביב וחשיבות החלפת צילינדר

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

מנעולן בתל אביב

בתהליכי מעבר דירה? אתם בוודאי נרגשים כבר להעביר את כל חפציכם ומטלטלכם לדירה החדשה, זאת לאחר כל ההליכים מתישים שביצעתם במהלך השבועות או החודשים האחרונים, לטובת המעבר. על אף זאת, עליכם להישאר מפוקסים ולזכור שהפעולה הראשונה שעליכם לבצע, ממש טרם הכניסה, היא החלפת הצילינדר של דלת הכניסה.

אודות מנעולן מקצועי

החלטתם להזמין מנעולן מקצועי? כדאי לכם לבקש ממנו הצעת מחיר עוד לפני שהוא מגיע לסף דלתכם, גם כאשר זהו מקרה חירום שאינו סובל דיחוי. הצעת מחיר מבעוד מועד, תאפשר לכם לבדוק מחירים מול מנעולנים שונים, וכך לקבל שירות מקצועי של מנעולן מתל אביב, שיעניק אותו, בנוסף, גם במחיר משתלם. ובכל זאת, על אף החשיבות שאתם נותנים למחיר "טוב" של השירות, הרי שמחיר זול מדי אמור להעלות בכם את החשד, שמא אין מדובר במקצוען אמיתי.

זכרו שטרם עברתם לדירתכם החדשה, או המושכרת, המפתח לדלת שימש אנשים רבים ומי יודע כמה ידיים מחזיקות בעותק של המפתח. מסיבה זו לבדה, ראוי כי תמהרו לקרוא לאיש מקצוע – מנעולן בתל אביב, שידאג שיהיה לכם מפתח מקורי ייחודי, רק בידיים שלכם – יחד עם הצילינדר החדש שיתקין בדלת הכניסה.

כיצד תוכלו לזהות מחירון יקר מדי עבור שירותי מנעולנות? מצד שני – מהו מחיר זול מדי, שאמור להדליק את נורת האזהרה שלכם? ננסה להרחיב על כך מעט יותר בפסקאות הבאות.

גם את אתם חושבים שישנו צורך בשינוי או החלפת מנעול, ייתכן שבביקור אצלכם, יאמר לכם אותו מנעולן בתל אביב שהמצב תקין ושהכל סביר, כך שאין צורך בתיקון או החלפה; ביקור זה ייחשב לייעוץ מקצועי, ועשוי לעלות לכם בסביבות 100 - 150 שקלים.

פריצת דלתות

מדובר בשירות העיקרי שמספק פורץ מנעולים מקצועי – פריצת דלתות, מנעולים וכספות. הליך הפריצה מבוצע באמצעות כלים משוכללים, מחזית הטכנולוגיה, ואינם מסבים נזקים למנעול הקיים. על אף זאת, ישנם מקרים בהם יעלה צורך בהחלפה למנעול חדש.

בטרם אתם מזמינים מנעולן לטובת החלפת מפתח ה"מאסטר" של דלת כניסת הבית שלכם, זכרו: מחובתו של מנעולן לשאת תעודות ומסמכים שונים, כדוגמת – תעודת יושר שהונפקה במשטרת ישראל, זאת מאחר שבארץ אין קורס הסמכה למנעולנים. עובדה זו מאפשרת גם למנעולנים שאינם מקצוענים, שייתכן שעברם מפוקפק משהו, לנצל לרעה את ניסיונם הדל. אל תיתנו יד לזאת.

מנעולן יודע לבצע עבודות כדוגמת פריצת חירום ומתמחה אף בשכפול מפתחות, הן לדלתות והן לרכבים. מדובר במשימות שיש לבצע על הצד הטוב ביותר, תוך סיכון מינימאלי וגם – במחיר תחרותי, ככל שניתן. נסו להסתייע במנעולן שמאחוריו וותק מספק ומוניטין משכנע, שלא ימהר לסכן את שמו בעבר ניצול לרעה של לקוחותיו ורווח מהיר של מצבי חירום.

בימינו, ניתן למצוא מנעולנים המספקים שירות חידוש דלתות. מה כולל שירות זה? שיפוץ של דלתות אלומיניום, פלדה או עץ. העבודות כוללות חידוש של המכאניקה הפנימית של הדלת, החלפת צירי נעילה, החלפת צילינדרים, כיוון הדלת מחדש, החלפת חור הצצה ואפילו החלפת ידיות הדלת. שירותים מעין אילו יחסכו לכם החלפה לדלת חדשה לגמרי – שהרי לאחר ביצוע השיפוץ, הדלת נחשבת חדשה לחלוטין.

בנוסף לאמור לעיל, שירותי מנעולנות מודרניים כוללים גם שירותים לטובת חידוש חזותן החיצונית של דלתות, כדוגמת – תיקון פגמים וצביעת דלתות עץ, כמו גם חידוש וציפוי של דלתות פלדלת.

אך אל תשכחו, כי החשוב מכל בסיפור הזה, הוא ביטחון יושבי הבית ואורחיו. אין כל סיבה להיוותר עם מפתח ישן שהועבר אליכם מהקבלן, מבעל הבית או מדיירי הבית הקודמים – דאגו שיהיה לכם מפתח מקורי לדלת הכניסה – זאת על-ידי החלפת צילינדר הדלת, באמצעות מנעולן מתל אביב.