שירותי מנעולנות במרכז » עברת לדירה חדשה ? זה הזמן להזמין מנעולן

עברת לדירה חדשה ? זה הזמן להזמין מנעולן

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

החלפת מנעול

אתם וודאי מכירים את ההרגשה המופלאה להיכנס לדירה חדשה ולהתחיל לארגן ולסדר את הבית. הרגשה זו הינה מרגשת במיוחד, אך וודאי אינכם יודעים מיהם הדיירים אשר יתגוררו קודם בדירה. לכן, טרם כניסתכם לדירה חדשה במרכז, מומלץ לקרוא למנעולן כדי שיחליף את המנעול בכניסה לביתכם. כיום דירות במרכז בעיקר דירות קטנות, ידועות כדירות המתחלפות בהן דיירים לעיתים קרובות, וודאי לא תרצו שמישהו זר יכנס לביתכם בקלות רבה עם המפתח.

היתרונות בהחלפת מנעול

החלפת מנעול או צילינדר  על ידי מנעולן מקצועי, בכניסתכם לדירה תיתן לכם שקט נפשי ואף ביטחון אישי – כי כל אחד רוצה בסופו של יום לישון בבטחה ולדעת כי אדם זר לא יכנס לביתו.
מנעולן מקצועי ואמין יכול להחליף לכם את מנעול הדלת בקלות רבה וללא גרימת נזק לדלת, וזאת בכדי שלא תבזבזו זמן יקר ותוכלו להתפנות לשלל סידורים נוספים הממתינים לכם במעבר הדירה.

יש להזמין רק מנעולן מורשה

אם החלטתם לבצע החלפת מנעול בדלת ביתכם, מומלץ להזמין מנעולן בעל ניסיון רב  והמלצות מחברים או ממכרים. שימו לב כי - מנעולן מקצועי ישתמש, ברוב המקרים, בצילינדרים חדשים הארוזים באריזתם המקורית ויבצע עבודה איכותית.
אם אין לכם המלצות על מנעולן, בחרו במי שנתן לכם הצעת מחיר טובה, אך לא נמוכה מדי. כיום מנעולן מוסמך הוא מנעולן אשר קיבל הסמכה לעבוד בתחום ממשטרת ישראל ומגופים רשמיים אחרים. בכל מקרה, תוכלו לבקש מהמנעולן את תעודה זו המעידה על הסמכתו.

ממי צריך להזהר שמזמינים מנעולן?

כיום שוק בעלי המקצוע רווי בחאפרים שונים המציעים שירותי מנועולנות ובכך הם מרוויחים כסף על חשבונכם. במידה ואינכם מבינים במנעולים, הם ירכיבו לכם צילינדר ישן שפרקו מלקוח אחר וכך תקבלו צילינדר שחוק שאיכותו כמובן ירודה יותר מצילינדר חדש.
לכן, חשוב להזמין מנעולן מקצועי בעל המלצות והסמכה וכך תוכלו לישון בשקט. אך אל תטעו, בתחום המנעולנים תוכלו למצוא מנעולנים מקצועיים וישרים במיוחד אך לצורך כך תצטרכו לעשות בדיקה קצרה טרם הזמנת המנעולן.

איך תדעו כי אכן מדובר במנעולן מקצועי ולא "חאפר"?

דבר ראשון כדאי לעזר בממליצים ובחברים אשר מכירים והתנסו בשירותי אותו מנעולן. כיום תוכלו למצוא מגוון אתרים המציעים שירותים שונים של בעלי מקצוע ובהם דירוג והמלצות של לקוחות מרוצים.
בכל מקרה, מומלץ לשאול את המנעולן שאלות בתחום, אם הוא נשמע לכם מפוקפק ולא אמין, עברו להבא בתור.
מומלץ לבצע סקר שוק קצרצר בכדי שתוכלו לעמוד את המחירים ולבחור את בעל המקצוע שנשמע לכם אמין ביותר עם מחירים סבירים.

בכל מקרה בו הנכם עוברים לבית חדש, רצוי להחליף את מנעול, אך יש לבצע זאת רק אצל מנעולן מומחה.
החלפת מנעול עומדת על כמה מאות שקלים, תלוי כמובן בסוג הצילינדר. זכרו כי החלפת המנעול יקנה לכם שקט נפשי, ולכן למען בטיחות דיירי הבית – החליפו את המנעול כבר ביום בו נכנסתם לבית חדש.