שירותי מנעולנות במרכז » כתבות

כתבות

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

מנעולן בוחרים לפי מקצועיות ולא לפי מחיר

מנעולן בוחרים לפי מקצועיות ולא לפי מחיר

המנעולנים של 24/7 Locksmith ידאגו לספק לכם את השירותים הטובים והמקצועיים ביותר. אנו פועלים שנים רבות בענף המנעולים ומציעים מגוון שירותים ללקוחותינו. תמיד הענקנו, ועודנו מעניקים שירותים שונים ללקוחות רבים ומרוצים מהמגזר העסקי ומהמגזר הפרטי.

המנעולנים שלנו מוכשרים ומוסמכים לביצוע מגוון רב של עבודות בתחום המנעולים, וביניהם, תיקון מנעולים, תיקון צילינדרים, החלפת מנעולים וצילינדרים, אספקה והתקנה של מנעולים וצילינדרים, פריצות של מנעולים, פריצות כספות, פריצות דלתות, פריצות רכבים, החלפה והתקנה של דלתות ועוד.

מנעול כספת לדלת

מנעול כספת לדלת

הרכבת מנעולי ג'ואל היא הרכבה של מנעול כספת למעשה. משמע המנגנון שלו מחקה את המנגנונים של מנעולי הכספת הלוא הם המנעולים החזקים, המתוחכמים והעמידים ביותר שכן הם מגנים על חפצי ערך יקרים מאוד, המוגנים בתוך כספות משוריינות היטב. בדלתות כניסה, המנעול מותקן בחלקה העליון של הדלת, משום שהוא מנעול נוסף על המנעול הראשי ואינו מחליף אותו. כך ישנה הגנה נוספת על הדלת, השומרת עליה מפני פריצה, ויש לזכור כי מדובר במנעול חזק ביותר.

מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל

מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל

מנעולן יהיה בעל המקצוע הנכון לפנות אליו בכל דבר ועניים הנוגע לעבודות מנעולים. עם זאת חשוב לדעת כי יש מנעולנים רבים העובדים ומציעים שירותים בתחום ללא הרשאה מקצועית מטעם משטרת ישראל. הדבר מקבל חשיבות יתרה כאשר מדובר בנישת עבודות הפריצה שמנעולנים רבים מבצעים, וברור למדי מדוע. פריצת מנעולים, בין אם מנעולי דלתות כניסה, דלתות פנים, רכבים כספות או כל מנעול חשוב אחר, מעניקה גישה מלאה לאדם המבצע את הפריצה, ומכאן שמדובר בעבודה רגישה במיוחד.

מנעולן מסביב לשעון

מנעולן מסביב לשעון

מנעולנים נדרשים להיות זמינים ולתת שירות כל שעות היממה.

אין ספק שזמינותו של מנעולן מסביב לשעון תזרים אליו יותר לקוחות. כל מנעולן יודע כי בתחום המנעולנים יכולים להתרחש מצבי חירום, אי אפשר לצפות מתי אדם ייתקע בלי מפתח לביתו , לעסק שלו או לרכבו, או מתי מנעול, צילינדר או מנגנון נעילה ואבטחה אחר ישבקו ולא יפעלו.

בדרך כלל המקרים האלה נוטים לקרות דווקא בשעות המוזרות והחריגות, באופן אירוני למדי.

פורץ רכבים ללא נזק 24 שעות ביממה

פורץ רכבים ללא נזק 24 שעות ביממה

זה יכול לקרות לכל אחד, אתם מגיעים אל הרכב שלכם ולא יכולים לפתוח את דלת הרכב, מצב מתסכל מאוד. אם המפתח לרכב משום מה מסרב לפתוח את הנעילה, לא מסתובב בחור המנעול ולא משתף פעולה, או במידה ואתם לא מוצאים את המפתחות, אולי איבדתם אותם, או שכחתם אותם באיזה מקום, בשביל שתוכלו להיכנס לרכב, להניע ולנסוע הלאה, תצטרכו לקרוא למנעולן שהוא גם פורץ רכבים.

פורץ רכבים מורשה

פורץ רכבים מורשה

הגעתם אל הרכב ואינכם מוצאים את המפתחות – מצב לא נעים. ודאי תתחילו לדאוג שמא איבדתם אותם או שאולי הם נגנבו, אתם הופכים את התיק בודקים בכיסים אך הצרור לא נמצא.

במצב כזה, על מנת שתוכלו להיכנס לרכבכם ולהמשיך לדרככם, תהיו חייבים להזמין פורץ רכבים מורשה שיבצע את הפריצה לרכב.

תיקון והחלפת דלתות

תיקון והחלפת דלתות

דלתות פנים, דלתות כניסה ודלתות ראשיות הן הקו הראשון אשר מפריד בין המרחב הפרטי שלנו לסביבה שבחוץ.  הן דלתות פנים והן דלתות חוץ. דלתות איכותיות ישמשו אותנו למשך שנים רבות, לרוב ללא תקלות או בעיות חריגות, אך גם מקרים שכאלה עלולים לצוץ, עקב בלאי, עקב חבלה או מסיבות שונות נוספות.

מנעולן 24 שעות ביממה

בכל בעיה או תקלה עם מנעולים או מנגנוני נעילה למיניהם, פנו למנעולן מקצועי שיבוא לעזרתם. 

24/7 Locksmith מספקת מגוון שירותים בתחום המנעולים, ותוכלו לקבל שירותי מנעולן 24 שעות ביממה.

פורץ מנעולים תוך 20 דקות אצלכם!

פורץ מנעולים

זקוקים לפורץ שיגיע אליכם בדחיפות? סביר להניח שכמעט כל פורץ מנעולים תוך 20 דקות יגיע אליכם! כל מי שעוסק בתחום פריצת מנעולים באופן מקצועי, והוא אחראי ומנוסה ידע כי כאשר לקוח עומד בחוץ אל מול דלת נעולה, רכב נעול  או כספת נעולה, עליו להגיע אל הלקוח בזריזות ולעזור לו מהר ככל הניתן אחרת, הוא יפנה להזמין מנעולן פורץ מנעולים אחר זמין לספק שירות לכל דורש תוך זמן קצר.

פריצת כספת

אם יש לכם כספת ואתם לא מצליחים לפתוח אותה פריצה של הכספת היא הפתרון המתאים ביותר עבור המקרה. אם כבר החלטתם לבצע את העניין אתם צריכים קודם לבדוק לעומק את האופציות העומדות לפניכם בשוק. השירות המקצועי ביותר הוא שירות של מנעולן מקצועי המומחה לכל סוגי   המנעולים הדלתות והכספות. כמו בכל תחום גם בנוגע למנעולנים יש צורך בהסמכה. לפרוץ כספת זה עניין רציני ורק אדם המוסמך לכך ראוי שיעשה את העבודה. אל תמהרו להספיד את הכסף שלכם שנשאר בכספת תמיד יש פתרון לעניין ואפשר באמצעות שירות יעיל ומתאים לבצע כל פריצה.

עמודים