שירותי מנעולנות במרכז » כל מה שצריך לדעת על מנעול מכני

כל מה שצריך לדעת על מנעול מכני

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

מנעול מכני

עולם המיגון והמנעולנות מכיל בתוכו קשת רחבה של פתרונות ומנעולנים מכל הסוגים לכן ניתן בקלות לבצע התאמה בין צרכי הבית או העסק, התקציב וסוג הדלת כמובן.

מנעול מכני המכונה בשפה העברית מנעול שבת הינו מנעול הפועל באמצעות מערכת מכנית ללא שימוש בחשמל ולכן מתאים גם לבתים ומשפחות שומרות שבת.

המנעול המכני מאפשר כניסה ויציאה מהחלל בו הוא מותקן ללא שימוש במפתח. רוב מנעולי השבת המותקנים בישראל, מיוצרים על בסיס 2 שורות המשלבות אותיות ומספרים וכך ניתן לבחור בקוד שבאמצעותו בני הבית יוכלו לפתוח את הדלת בצורה קלה, פשוטה ונגישה. 
כמובן שקיימים עוד המון סוגים של מנעולים בשוק כמו למשל מנעול חשמלי המתאים בעיקר לדלתות אש ופלדה, מנעול Interactive Protected אותו לא ניתן לשכפל בשום צורה ועמיד בפני קידוחים, מנעול ביומטרי אותו פותחים באמצעות טביעת אצבע, מנעולי רתק, מנעולים אלקטרו מגנטיים המותקנים בכל סוגי הדלתות ועוד. 

מדוע חשוב להיעזר במנעולן מקצועי להתקנת מנעול מכני?

אז כמו שכבר נאמר, מנעול מכני איננו פועל באמצעות מערכת חשמלית וגם לא על סוללות אלא בצורה מכנית ומכאן גם שמו. ההתקנה של המנעול מעט מורכבת ולכן חשוב להיעזר באיש מקצוע כמו מנעולן בכדי למנוע מצב של נזק לציפוי הדלת אשר עלול לפגוע במנגנון הפתיחה והנעילה שלה.
כמובן שאת הקוד של המנעול המכני בוחרים לפני ההתקנה.

מכיון שאנשים רבים נמנעים מלעשות שימוש במפתח בשבת, מנעול שבת הוא הפתרון האידיאלי עבורם. המנעול המכני פועל על בסיס קפיצים אשר דוחפים את הלחצנים עצמם וגורמים לפתיחה של הדלת בעת הקשת הקוד הנכון.
ניתן לבחור במנעול מסוג זה בתור מנעול נוסף המותקן בחלק העליון של הדלת, שכן התקנה של מנעול זה בלבד איננה מומלצת משום שקל מאוד לפרוץ אותו.

טרם בוחרים את המנעול עצמו חשוב לבדוק מול המנעולן שיש אחריות על המנעול לשלוש שנים וכי המנעול הינו חדש מהאריזה.
פרט לדתיים ולשומרי שבת, המנעול המכני מומלץ גם להורים לילדים שפוחדים כי הם יאבדו את המפתחות של הבית. כך אין צורך לתת לילד מפתח, אלא רק לבחור בקוד שהילד יוכל לזכור לאורך זמן.