שירותי מנעולנות במרכז » פורץ מנעולים » פריצת רכבים

פריצת רכבים

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

פריצת רכבים

תקועים מחוץ לרכב בלי המפתחות או שנעלתם בטעות את הרכב עם המפתחות בפנים? אל תהססו! התקשרו עכשיו - 052-9708593 - מענה אנושי 24 שעות ביממה בכל איזור המרכז!

התעוררתם מאוחר, התלבשתם בזריזות ורצתם לרכב בדרך לעבודה. רגע לפני שנכנסתם, הנעתם והתחלתם בנסיעה גיליתם לפתע שהמפתחות פשוט נעלמו כלא היו. אחרי דקות חיפושים ארוכים הבנתם שהליך החיפוש המורכב לא יישא פירות וכיצד לחשוב על פתרון יצירתי.

אם החלטתם שאין מנוס ועליכם לפרוץ את המנעול וודאי תגלו כי עולם הרכב, כמו כל שאר עולמות התוכן הרבים זוכה לשדרוג טכנולוגי משמעותי משנה לשנה ואמצעי ההגנה הופכים למורכבים וקשים יותר. גם מנגנוני הנעילה של האוטו משתדרגים משנה לשנה והשימוש בסיכת ראש או מברג כבר לא יעילים ויסבו יותר נזק מתועלת.

פריצת מכוניות?

רבים מאתנו מכירים את המונח פריצות מכוניות דווקא מעולם הפשע ומעריכים כי הוא שמור לגורמים שונים שאיננו רוצים להיתקל בהם בשגרת היום יום.
אך, למעשה פועלים בתחום פריצות המכוניות גם כמה וכמה בעלי מקצוע שיכולים לסייע לנו בדיוק באותם מקרים שאנחנו זקוקים לרכב בדחיפות והמפתחות מסתתרים להם במקום לא ידוע.

עולם פריצות הרכבים, בו פועלים מנעולנים מורשים הפועלים ברישיון משטרת ישראל יכולים לסייע לנו לפרוץ את נעילת הרכב בקלות ולאפשר לנו לעשות בו שימוש תוך דקות ספורות. פעולת הפריצה של מנעולן מומחה אינה פוגעת במנגנון הנעילה של הרכב ואינה מותירה סימן.
למעשה, פורץ רכבים מוסמך יכול לסייע לכם גם במקרה בו הרכב עבר ניסיון פריצה אלים מצד גורם לא מזוהה אשר הותיר נזק למנגנון הנעילה והפך את המפתח שהצלחתם למצוא ללא שמיש בעבורכם.

שלומי הינו מנעולן במרכז אשר יוכל לעזור לכם בשירות פריצת מכוניות בכל גוש דן.

מנעולן מקצועי לפריצות רכבים

אחרי שלמדנו מתי אנחנו זקוקים לשירותי פריצת רכבים כדי שנתעכב לרגע על התהליך ועל בעלי המקצוע הפועלים בתחום.
תחום פריצת הרכבים הוא תחום בו מהירות התגובה היא הגורם המכריע ולכן עליכם לבחור בשירותי פריצת רכבים אשר יש ביכולתם לספק לכם מענה מהיר במיוחד ולקצר את זמני ההמתנה.
אצלנו ב-24/7 Locksmith לדוגמה תזכו לקבל את שירותיו של מנעולן מוסמך בתוך מספר דקות מהרגע שהתקשרתם.

אך, מהירות אינה הגורם היחיד ומקצוענות השירות ותג המחיר עולים בקנה אחד עם דרגת החשיבות של מהירות התגובה.
בחברתנו פועלים אך ורק מנעולנים מקצועיים הפועלים תחת רישיון משטרת ישראל מתוך הבנה כי פריצת רכבים באופן אלים ללא הבנה עמוקה של התחום יכולה להוביל לנזק כבד יותר לנעילת האוטו וכמובן לנזק חזותי בדלתות.

פריצה לרכב – אז איך זה עובד?

אחרי שהקדשנו מספר פסקאות להבנה כללית של התחום נצלול מטה ונתייחס לפעולת הפריצה עצמה אשר יתבצע על ידי מנעולן מוסמך ומקצועי.
השלב הראשוני לאחר יצירת הקשר והגעתו המהירה של המנעולן מצוות 24/7 Locksmith, יבדוק המנעולן את סוג המנעול ומנגנון הנעילה המקושר אליו.
לאחר מכן יחל המנעולן בהליך הפריצה בו יידרש להסיר את ההגנה הקיימת ולהסיר את הפינים המחזיקים את בריחי הנעילה.

משסיים לבצע פעולה זו יוכל המנעול לפתוח את הדלת בקלות ולאפשר לנו גישה קלה ומהירה לרכב, זאת מבלי שנזדקק להחלפה כללית של המנעול.
במידה ומדובר במקרה של נזק למנגנון הנעילה של הרכב יוכל המנעולן לאפשר פתיחה אלימה של המנגנון מבלי להסב לרכב נזק חזותי.
אם אתם נמצאים במצב בו מפתחות הרכב אבדו או שמנגנון הנעילה ניזוק מכל סיבה שהיא ואתם עומדים חסרי אונים מול כלי רכב נעול אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, אל 24/7 Locksmith ולזכות בשירות מהיר, אמין ואיכותי.
כזה שישאיר את הרכב הנעול שלכם כזיכרון רחוק של תחילת היום. 

צפה בכתבה מה עושים שהרכב לא נפתח