שירותי מנעולנות במרכז » שירותי מנעולן הפועל 24/7

שירותי מנעולן הפועל 24/7

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

מנעולן 24/7

גם בשנות ה-2000, עידן שבו קל מאוד לקבל המלצות על בעלי מקצוע, פשוט להיחשף לביקורות הן באמצעות הגישה הנוחה לרשתות החברתיות והן על ידי גלישה באתרי האינטרנט המדרגים בעלי מקצוע על פי מגוון של קריטריונים ואף ניתן לדרוש ראייה להסמכה או רישיון עדיין ניתן לומר כי תחום המנעולן בישראל נחשב לאחד התחומים הבעייתיים בהם ישראלים רבים מוצאים את עצמם מרומים.
אם עד לפני כמה שנים לא היה צורך בבחינה ממשלתית בכדי לעסוק בתחום ועדיין מנסים לעשות בחוק שינויים לטובת הציבור, כך שהדרך היחידה שלכם כצרכנים להיות בטוחים שאתם מזמינים אליכם הביתה מנעולן מקצועי היא לבקש לראות את תעודת המנעולן- מסמך המראה על רשמיות, אמינות, מקצועיות וכמובן כי אותו בעל מקצוע בעל ההסמכה הדרושה לביצוע מגוון שירותי המנעולן הקיימים כמו פריצת דלתות, החלפת צילינדרים, פריצת רכבים, התקנת כספות ועוד.

אם תקפידו להיות ערניים לחפצים האישיים שלכם, תמנעו מלהשאיר את המפתחות כך סתם על השולחן במסעדה ותנקטו במגוון אמצעי הזהירות המוצעים לרשותכם, תפחיתו את הצורך שלכם בשירות של מנעולן באמצע הלילה ובכלל. חשוב להבין כי אמנם המשטרה מספקת אישורים למנעולנים, אך אין זה אומר שמנעולן שאינו מחזיק באישור כזה, לא הוסמך לביצוע העבודה. העדיפו מנעולן הן עם הסמכה מקצועית והן עם אישור של המשטרה וכך תהיו בטוחים שאתם בידיים טובות.

איך ניתן לבחון את רמת המקצועיות של המנעולן?

יש כמה קריטריונים שיסייעו לכם להבין די מהר האם מדובר ב״חאפר״ או שמא בעל מקצוע שאתם יכולים לסמוך עליו עומד לפניכם או משוחח אתכם בטלפון.
פרט לנושא ההסכמה, אחד הדברים הכי חשובים בתחום הזה הוא רמת הזמינות. שלא כמו בתקלות ובעיות אחרות בבית שמאפשרות לנו ״לקחת את הזמן״, בעיות בדלת, במפתח או בצילינדר מגבילות אותנו, פוגעות באיכות החיים שלנו והחמור מכל - מסכנות את הבטיחות שלנו ומפלסות את הדרך בקלות יתר לפורצים וגנבים.
זו הסיבה שכדאי לבחור במנעולן זמין שמספק שירותי מנעולן הפועל 24/7  וכך אתם יכולים להיות בטוחים שהמנעולן יגיע לביתכם מהר מאוד, לעתים אפילו תוך 20 דקות מרגע הקריאה. בנוסף, מצבי חירום רבים המצריכים את שירותיו של מנעולן מקצועי מתרחשים בשעות הקטנות של הלילה, בסופי שבוע ובחגים מה שמחזק עוד יותר את העובדה שמדובר במקצוע הדורש רמת מזינות גבוהה.

שירותי מנעולן הפועל 24/7- טיפים של מומחים שכדאי לאמץ

במידה ויש לכם דלת עם ידית קבועה, המומחים ממליצים להחליף את הידית שכן במצב שבו תשכחו את המפתח בצד הפנימי של הדלת, שום דבר לא יעזור לכם ולכן תיאלצו לקרוא למנעולן. 
בנוסף, מכיוון ומקרי הפריצה עדיין מתרחשים בפועל, זאת למרות הטכנולוגיה ומגוון פתרונות הבטיחות והאבטחה הקיימים, בשום פנים ואופן אין להשאיר לילדים מפתח מתחת לשטיח או בארון חשמל- כל פורץ מכיר את הטריק הזה.