שירותי מנעולנות במרכז » פורצי כספות וסוגי כספות  - כל מה שאתם צריכים לדעת

פורצי כספות וסוגי כספות  - כל מה שאתם צריכים לדעת

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

כספת

תחילה ניתן לחשוב שפורצי הכספות הם אנשים מזדמנים, שרכשו באופן עצמאי כלים לטובת פריצת הכספות. אולי תופתעו לגלות, אך על מנת להיות פורץ כספות, נדרשת הכשרה מעמיקה וקפדנית המעניקה כלים רבים לטובת ביצוע העבודה. במהלך הקורס להכשרת פורצי הכספות, מעשירים את המתלמדים בידע רב אודות עקרונות המנעולנות, סוגי המנעולים השונים הקיימים כיום, דרכי התקנתם ופריצתם, איך פורצים מבלי להסב נזק רב מדי, פריצות באמצעות פיקלים, מבנה הכספות הקיימות כיום בשוק, היבטים משפטיים של פריצה ועוד. כמו כן, על מנת להכשיר את פורצי הכספות של העתיד, מתבצעת הכשרה בשטח, לצד לימוד כלים לטובת הענקת שירות טוב ללקוחות.

איך בוחרים מנעולן מקצועי?טכנאי כספות

כספת שננעלת הינה תופעה שכיחה, ועל כן עולה הביקוש לפרוצי הכספות. אם ננעלה לכם הכספת, הרי שעליכם להסתייע בשירות של מנעולן, אך כעת עולה השאלה הגדולה והיא איך מוצאים מנעולן איכותי, מקצועי, אמין ושירותי? הדרך הטובה ביותר למצוא מנעולן לטובת פריצת הכספת שלכם, היא דרך המלצות. נסו לאתר דרך משפחה, חברים או שותפים לעבודה המלצה אודות מנעולן. לאחר שקיבלתם המלצה שכזו, בררו עם המנעולן הנבחר האם יש ברשותו תעודת הסמכה המאפשרת לו לפעול כמנעולן. כמו כן, כדאי לוודא כי המחיר שהוא הציע לכם בגין השירות, הוא המחיר התואם את המחיר בשוק. כל שנותר כעת – לפרוץ את הכספת שלכם.

אילו סוגי כספות תוכלו לרכוש?

כיום קיימים מספר סוגים שונים של כספות, שתוכלו להתקין גם בבית וגם במשרד. ישנן הכספות הביתיות, בהן תוכלו לאחסן מסמכים שונים, כסף מזומן, דרכונים, כלי נשק או כל אביזר או חפץ אחרים החשובים לכם. לצד הכספות הביתיות, ישנן גם הכספות המתאימות לשימוש בית העסק. מדובר לרוב על כספות גדולות יותר, שכן לעתים הן מאחסנות רכוש רב יותר. כך לדוגמא, הכספות המשמשות את חנויות התכשיטים: בסוף כל יום עבודה, מעבירים את כל תכולת החנות אל הכספת, כך שיש צורך במקום רב. כמו כן, ישנן כספות שיוכלו לייצר עבורכם בהתאמה אישית על פי הצרכים האישיים שלכם.

למה אתם צריכים כספת?

גם בבית הפרטי שלכם, וגם בבית העסק, יש לכם דברי ערך רבים. לא מדובר תמיד על חפצים בעלות כספית גבוהה, אלא לעתים מדובר גם על מסמכים חשובים, חפצים בעלי ערך רגשי רב, חוזים וגם סודות מקצועיים. מדובר על דברים שאינם צריכים להיות נגישים לכל הדורש בהם, אלא עליהם להיות מוגנים בכספת בטוחה שתבטיח כי רק לכם תהיה גישה אליהם. ההתקנה של הכספת היא התקנה פשוטה ומהירה, המעניקה לכם שקט נפשי לטווח הארוך. את הכספת תוכלו לשלב בתוך הקיר, או על הקיר, לבחור את הגודל המתאים לשימושים שלכם ואפילו את הצבע החביב עליכם.