שירותי מנעולנות במרכז » פורץ רכבים בתל אביב - Locksmith 24-7

פורץ רכבים בתל אביב - Locksmith 24-7

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

פורץ רכבים בתל אביב

מתי זקוקים לשירותי פורץ רכבים בתל אביב? כל סיטואציה שאתם מוצאים את עצמכם מתוסכלים מול רכב נעול ללא אפשרות לפתוח אותו. במקרים כאלה מהרו להזמין שירות ממנעולן שמתמחה בפריצת רכבים ונותן שירות מהיר באזור ת"א .

מדוע מנעולן בתל אביב שמתמחה בתחום? משום שמנעולנים שאינם מיומנים ומנוסים מספיק בעבודה של פריצת רכב או בתיקון בעיות של מנעול הרכב ו/או מנגנון אבטחה ברכב, לא יוכלו לתת מענה ולעזור עם הבעיה ברכב באופן מקצועי.  

במידה ואתם לא מוצאים את מפתחות הרכב, או אם קרה שהמפתח שלכם לרכב נפגם איכשהו, ואתם לא יכולים להשתמש בו, הזעיקו פורץ מקצועי שיבוא לעזור לכם. אנו מספקים שירותי מנעולנות לרבות פריצת רכבים מכל סוג 24/7, בכל שעה ביום, כל ימות השבוע.

אנו נשלח אליכם במהירות פורץ רכבים מקצועי שיסייע לכם באופן יעיל ויבצע את העבודה באופן אחראי.

המנעולנים של  שירותי מנעולנות 24/7, הם מנעולנים מוסמכים ומורשים לביצוע פריצות. יש לנו הרבה מאוד ניסיון בעבודות מנעולים מכל סוג לרבות פריצת רכבים. חשוב להדגיש שהטיפול במנעולי רכבים ובמנגנוני נעילה של רכבים, הוא תחום שלם בענף המנעולנות. לא כל מנעולן מתמחה או מוסמך לתת שירותי פריצת רכבים ולטיפול במערכות הנעילה של רכבים.  

נקעתם בתל אביב עם רכב נעול? הזמינו פורץ רכבים בתל אביב

פורץ רכבים בתל אביב תוך 30 דקות אצלכם! אם נתקעתם בתל אביב ואתם עומדים חסרי אונים לצד הרכב הנעול שלכם, מהרו לפנות אלינו ונשלח אליכם פורץ מקצועי, שיגיע תוך כחצי שעה אפילו פחות. מאתנו תקבלו שירות מעולה, מסור ואדיב, ותוכלו להיות בטוחים כי אתם מפקידים את הטיפול במצב בידיים מקצועיות. פורץ רכב הוא מנעולן מומחה בעל הסמכה והרשאה לטיפול במערכות נעילה של רכבים. פורץ מקצועי ומיומן יצליח לפרוץ את הרכב שלכם מבלי לגרום לנזק מהצד וכך יחסוך מכם הפתעות והוצאות ל'תיקון' התיקון שנעשה. פורץ רכב מכיר ומתמצא בכל מנגנוני הנעילה גם במערכות המחשוב ברכבים החדשים, ויוכל לעלות על הבעיה ואף לטפל בה אם מקורה במחשב של הרכב. עם השנים הנעילה האלקטרונית של הרכבים הולכות והופכת למתוחכמת ומתקדמת יותר. אך ורק פורץ רכב מקצועי אשר מכיר היטב את המערכות הללו ידע איך לטפל בהן.

פורץ רכבים בתל אביב – דברים שכדאי שתדעו על מנגנוני נעילה לרכבים

לצערנו, פריצות רכב וניסיונות לגנוב רכבים חלקי רכב, מתרחשות מדי יום. על כן, הכרחי שתכירו היטב את מערכת הנעילה של הרכב שלכם.

ברכבים יש מנעול ראשי אשר מותקן בדלת שבצד של הנהג. מנעול זה מורכב כמו מנעול רגיל, מצילינדר פשוט באופן יחסי שזו לא משימת בלתי אפשרית לפרוץ אותו, אפילו מדובר בעניין די קל ליישום.

צריך להבין שהמנעול של דלת הנהג ברכב לא מעניק אבטחה מרבית אפילו רחוק מזה, לכן מומלץ להקפיד ולדאוג להתקין מנגנון נעילה ואבטחה נוסף ברכב שלכם.

אפשרות נעילה נפוצה שניתן להוסיף ברכבים היא מנעול הגה. למעשה זהו מוט ברזל שננעל על גבי חישוק ההגה בעזרת מנעול חזק ועמיד שנפתח על ידי מפתח. בשוק יש היצע של מגוון מוטות לנעילת הגבה, חלקם בעלי מנעול עמיד יותר, חלקם בעלי מנעול עמיד פחות, אך בשורה התחתונה כאשר מוט הנעילה מותקן ונעול על ההגה, אין אפשרות לנהוג ברכב, אפילו אם מצליחים לפרוץ אליו או להתניע אותו.

מלבד זאת, ישנו מנעול נוסף, והוא מנגנון האזעקה של הרכב. אזעקה חזקה תופעל במצב שמישהו ינסה לפתוח את הרכב ללא לחיצה על הכפתור בשלט שמנטרל את האזעקה.