שירותי מנעולנות במרכז » פורץ רכבים בשרון

פורץ רכבים בשרון

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

פורץ רכבים בשרון

מצבים שונים עשויים לצוץ ולהוביל אתכם להזדקק לסיוע מקצועי מצד פורץ רכבים מוסמך.

בכל מצב בו הרכב שלכם נעול ואינכם יכולים לפתוח אותו, תצטרכו לקרוא לפורץ רכבים מקצועי לכן מומלץ לקרוא עוד על מנעולן בהוד השרון ואזור השרון.

מצב בו הרכב ננעל ללא אפשרות לפתוח אותו יכול להתרחש עקב כמה סיבות, האחת, שכחתם את צרור המפתחות איפה שהוא ועל כן אתם לא יכולים לפתוח את הרכב, סיבה שניה ובעייתית יותר – מקרה בו איבדתם את המפתחות וביניהם את המפתח לרכב, סיבה שלישית – המנעול לא עובד, או שזה קורה עקב בלאי, או עקב פגם כלשהו, בשורה התחתונה המנעול לא מסתובב, סיבה רביעית – המפתחות נשארו בתוך הרכב והרכב ננעל, סיבה חמישית- המפתח של הרכב נפגם או לקוי באיזה שהוא אופן. מצבים נוספים הם חלילה אם אדם או ילד ננעלים בתוך הרכב ויש לפרוץ את דלת הרכב בכדי לחלץ אותם, כמו במקרים שאחרי תאונות דרכים או במקרים של הזנחה או רשלנות, וגם זה מביש מזל.

אם יש מעט זמן ולא נמצאים במצב דוחק, אפשר בהחלט לפרוץ את דלת הנהג מבלי לגרום לנזק נלווה משמעותי, מקסימום תצטרכו לבקש שכפול מפתח לרכב או שכפול של מפתחות חדשים לאחר התקנת מנעול חדש, לפי הצורך.

24/7 Locksmith מספקים את כל השירותים בתחום המנעולים ללקוחות רבים פרטיים ועסקיים, בכל שעות היום והלילה. אנו מספקים ומתקינים מנעולים ומנגנוני נעילה ומיגון מכל סוג, מבצעים תיקון והחלפה של דלתות, מטפלים בעבודות תיקון – תיקון מנעולים ותיקון צילינדרים, שכפול מפתחות לבית ולרכב וכן מיומנים ומוסמכים לביצוע פריצות של כל סוגי המנעולים – מנעולי דלתות בתים (דלתות חוץ ודלתות פנים), מנעולי רכב, מנעולי כספות, ושאר סוגי המנעולים. אנו פועלים גם באזור השרון, בכל הערים והיישובים כגון רעננה, הרצליה, רמת השרון, הוד השרון, כפר סבר, נתניה, תל מונד, בצרה, בני ציון ועוד.

שכפול מפתח לרכב בשרון

אם יש לכם רק מפתח אחד לרכב חשוב מאוד שתדאגו להזמין שכפול מפתח לרכב כדי שתמיד יהיה בידיכם מפתח רזרבי למקרה הצורך. אף אחד לא מוכן למקרי החירום כשהם קורים ועל כן חשוב להיות ערוכים לכך מראש. אם המפתח לרכב אבד, נגנב או אפילו נשכח איפה שהוא, אם הוא לא בר השגה משום שהוא נמצא אצל בן משפחה אחר לדוגמא, ואתם חייבים לנסוע לאיזה שהוא מקום תוכלו להיעזר במפתח הספייר.  בנוסף לכך, ישנם מקרים בהם הפריצה של הרכב מחייבת החלפה של המנעול והצילינדר ועל כן תצטרכו לשכפל את המפתח שלכם לרכב או להזמין מפתחות חדשים. בדרך כלל רוב מקרי הפריצה מסתכמים בשכפול מפתחות לרכב וזהו. כמובן שזה נכון במידה והפריצה של הרכב מתבצעת על ידי פורץ רכב מורשה, מקצועי ומנוסה, שמבצע את הפריצה באופן אחראי ובזהירות וכך נמנע מגרימת נזקים משניים.

שכפול מפתח לרכב לאחר פריצה באזור השרון

שכפול מפתח לרכב יידרש במצבים רבים לאחר ביצוע פריצה של הרכב. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שמרבית המקרים בהם צריכים לבצע פריצה היא בעקבות מפתחות שאבדו או נפגמו.

אם אין צורך להחליף את הצילינדר ואת המנעול אז אין צורך במפתחות חדשים, אפר פשוט להזמין שכפול מפתח לרכב מהמפתח הרזרבי. תמיד רצוי להיות מוכנים מראש   ולדאוג לבקש ממנעולן לשכפל לכם את המפתח של הרכב.

בכל מצב בו יש לטפל במנעול בעייתי יש להזמין מנעולן שהוא גם פורץ רכבים מורשה ומנוסה בתחום.

אנו ב- 24/7 Locksmith מומחים בביצוע פריצות רכבים ופריצות מנעולים מכל סוג. צברנו ניסיון רב בתחום זה בו אנו עוסקים כבר שנים רבות. חשוב מאוד שלא להתפשר על מקצועיות ועל המיומנות של פורץ הרכבים, ואצלנו, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי הפריצה של הרכב תתבצע באופן מקצועי ואחראי.