שירותי מנעולנות במרכז » פורץ רכבים במרכז

פורץ רכבים במרכז

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

פורץ רכבים במרכז

שלומי המנעולן של 24/7 locksmith הוא פורץ רכבים אמין, מיומן ומנוסה, בעל ותק רב בתחום. בכל מצב בו תזדקקו לשירותי פריצה של מנעול רכב, שלומי יגיע אליכם בהקדם לסייע.

 לא כל מנעולן יודע כיצד לפרוץ רכבים, וכן אינו מורשה או מוסמך לביצוע פריצות. שלומי הינו מנעולן במרכז אשר הוא גם פורץ רכבים מוסמך שיודע לבצע את העבודה באופן אחראי ומקצועי ביותר.

במקרים של פריצת רכבים, לא תרצו להפקיד את המשימה בידי אדם שאינו אמין ושאינכם יכולים לבטוח בו. חשבו על כך, אתם נותנים גישה מלאה לבעל מקצוע אל המרחב הפרטי שלכם - הבית, או אל הרכוש שלכם כאשר מדובר ברכב. על כן, אין להתפשר על בעל המקצוע כשזקוקים לביצוע פריצה של מנעול רכב. כמובן שזה תקף לכל עבודת פריצה, בין אם מדובר בפריצה של דלת לבית או בפריצת כספת.

אם כן, ביצוע פריצה של מנעול רכב מכל סוג, מחייבת ידע רב לצד מיומנות טכנית וכן הרשאה. על כן אל תתפשרו על הפורץ אותו אתם מזמינים לביצוע הפריצה. עדיף לבחור בבעל מקצוע אמין ומקצועי שתוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות.

הרכב שלכם נעול ואינכם יכולים לפתוח אותו? קראו לפורץ מנעולים

במרבית המקרים אין אפשרות לפתור לבדנו מצבים של רכבים נעולים, וכמו כן לא מומלץ לנסות לפרוץ את הרכב בכוחות עצמנו. יש להיעזר בשירותיו של פורץ מנעולים מקצועי.

פורץ רכבים הנו מנעולן המתמחה בכל תחום פריצות המנעולים ובנישת פריצות הרכבים בפרט. שימו לב כי לא כל פורץ מנעולים הוא בהכרח גם פורץ רכבים. על מנת לפרוץ רכב נדרש ידע טכני רב ובקיאות בעבודה הטכנית. ישנן שיטות רבות ושונות לביצוע פריצה של מנעול רכב, כשכל שיטה מתאימה לסוג רכב אחר לפי יצרן ולפי דגמים שונים.

כמו כן, עם הטכנולוגיה המתקדמת שיש כיום, מנגנוני הנעילה ברכבים הפכו משוכללים מאוד ורק פורץ רכבים מקצועי שמקפיד להתעדכן בתחום ובעבודה, ידע כיצד לסייע לכם עם פריצה של רכב חדש בעל מנגנון נעילה מתקדם.

לכן אם הרכב שלכם נעול, פנו אך ורק לפורץ רכבים מוסמך ומקצועי.

פורץ מנעולים במרכז - הסבר על נעילת רכב ואמצעי נעילה עבור רכבים

אם כך, מי ומה שומרים לנו על האוטו כשאנו לא נמצאים בקרבתו או בסביבתו? מה מבטיח לנו כי הרכב שלנו בטוח ומוגן מפני גנבים או מפני פריצה? אין הבטחה שכזו.  יש לציין כי מכת הגניבות והפריצות לרכבים אינה פוסקת. ניסיונות הפריצה והגניבות מתרחשות אפילו באור יום לעיניי כל, ולכן, כדאי מאוד שתהיו מודעים לכל המנעולים ולכל מנגנוני הנעילה והמיגון מפני פריצות  של רכבים.

לרכב יש את המנעול הראשי וזהו המנעול המותקן בדלת של הנהג. מנעול דלת הנהג מורכב מצילינדר וזו אינה משימה מורכבת מדי עבור גנבים לפרוץ אותו. המנעול שבדלת הנהג לא מהווה מיגון מספק וודאי שלא מיטבי. לכן מומלץ ביותר להיעזר באמצעי  מיגון ונעילה נוספים.

אמצעי נוסף להגברת המיגון של הרכב מפני פריצה או גניבה הוא מנעול הגה. זה מנעול בצורת מוט ברזל אשר מתלבש על ההגה וננעל עליו. כאשר המוט נעול על ההגה, לא ניתן לפתוח את הנעילה ללא המפתח שלו וכך גם אם דלת הנהג נפרצה , לא יהיה ניתן לגנוב את הרכב כי אי אפשר יהיה להזיז את ההגה.

מלבד מוט הברזל לנעילת ההגה, קיים אמצעי אבטחה נוסף של אזעקת הרכב. האזעקה תפעל כאשר כל מי שאין בידיו את המפתח או הקוד לנטרולה ינסה לפתוח את הרכב ולהניע אותו.