שירותי מנעולנות במרכז » פורץ מנעולים במרכז

פורץ מנעולים במרכז

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

פורץ מנעולים במרכז

בכל מה שקשור למנעולים ובעיות עם מנעולים, תצטרכו מנעולן מקצועי. יש מנעולנים רבים  שמציעים את שירותיהם השונים בתחום, אך לא כל אחד מהם מיומן ומתמחה בכל אחד מסוגי השירותים. דוגמא מובהקת לכך, היא תחום פריצת המנעולים.

יש נטיה לחשוב שכל מי שעוסק במקצוע הוא גם פורץ מנעולים, אך זו טעות. פריצת מנעולים היא נישה שלמה בענף המנעולנות, ועל מנת לבצע פריצה של מנעול צריך להיות מוסמך לכך, ובעל הרשאה לביצוע פריצות באופן חוקי. ישנה תעודת הסמכה מטעם משטרת ישראל, בה מחזיקים רבים מפורצי המנעולים המקצועיים בארץ.

אילו שירותים תוכלו לקבל אצל מנעולן במרכז? תיקון מנעולים, תיקון צילינדרים, החלפת מנעול, הנחלת צילינדר, פריצת דלתות, פריצת רכבים, פריצת מנעולי כספות, התקנת מנעולים מתקדמים, תיקום דלתות, החלפת דלתות, שכפול מפתחות, שכפול אימובילייזר לרכב ועוד.

אם אתם זקוקים למנעולן פורץ מנעולים באזור המרכז לחצו כאן ופנו ל-Locksmith 24/7. אנו מספקים שירותי מנעולנות בכל שעות היממה, ונדאג להגיע אליכם במהירות על מנת לעזור לכם בכל בעיה עם מנעולים, לא משנה מהו סוג המנעול, נוכל לתת לכם את הפתרונות הטובים ביותר. אם אתם רוצים עבודה מקצועית ואחראית – אנחנו הכתובת בשבילכם. 

פורץ מנעולים לבית

אתם גרים בשכירות בדירה באזור המרכז? עוברים דירה או בית? אבטחה ומיגון של דלת הכניסה זה א-ב, וכדאי שתדאגו לכך מבעוד מועד. זה הדבר הראשון שתצטרכו לדאוג לו. חשוב מאוד שוודאו כי אתם דואגים לעניין עוד בטרם המעבר.  

הזמינו מנעולן מקצועי שיגיע אתכם ביום בו אתם נכנסים לבית החדש, המנעולן יחליף את כל הצילינדרים והמנעולים כנדרש, ותוכלו להיות בראש שקט שרק בידיכם יש מפתח לבית.

שירות אחר וחשוב מאוד בתחום המנעולים, הוא שירות פריצה של מנעולים. יש מנעולנים שמבצעים פריצות ויש כאלה שלא עוסקים בתחום. על מנת לבצע את עבודת הפריצה נדרש ניסיון רב, נדרשת מיומנות, וכן עדיף שתהיה לפורץ תעודת הסמכה מטעם משטרת ישראל. המשטרה מעניקה תעודה זו ניתנת למנעולנים מורשים.

אם אתם עומדים מול דלת נעולה, המפתח לא עובד, המנעול התקלקל, איבדתם או שכחתם את צרור המפתחות, לא תהיה ברירה אלא להזמין פורץ מקצועי שיפרוץ את מנעול הדלת.

אנו ב- Locksmith 24/7 נשמח להגיע אליכם במהרה, אנו מספקים שירותי פריצות מנעלים מכל סוג, מסביב לשעון, 7 ימים בשבוע ובכל שעות היממה. אם אתם גרים באזור מרכז הארץ וזקוקים לפורץ שיגיע אליכם תיק תק, פנו אלינו. אצלנו תקבלו שירות מהיר ומקצועי בכל שעה ביום ובלילה.

פריצה של מנעולי רכבים במרכז

כפי שדלת הבית יכולה להינעל ותמצאו את עצמכם לא יכולים להיכנס לביתכם, אותו הדבר יכול לקרות גם עם הרכב.

אתם מגיעים לאוטו ופתאום לא מוצאים את המפתחות. המפתח לרכב אינו בנמצא, ואתם נותרים חסרי אונים ללא יכולת להיכנס לאוטו להתניע ולנסוע לדרככם.

במקרה של פריצת רכב ים חשוב מאוד לקרוא לפורץ רכבים מנוסה, מיומן ובקיא בתחום. ישנן כל מיני טכניקות של פריצה, וכל טכניקה מותאמת לסוג הרכב לפי יצרן ודגם.

אם כן, לא כל שיטת פריצה מתאימה לכל רכב, ועל המנעולן הפורץ להיות בקיא דיו בסוגי הרכבים ובטכניקות הפריצה השונות, בכדי לדעת איזו שיטה מתאימה לאיזה רכב. הדבר נכון במיוחד כיום כשענף הרכבים הולך ונהיה מתקדם ומתוחכם יותר מבחינה טכנולוגית וכך גם מנגנוני הנעילה של הרכבים.

אנו בעלי ניסיון רב בפריצות של רכבים. אנו מתמחים בתחום ויכולים להעניק לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר. אם אתם זקוקים לפורץ רכבים, פנו אלינו ל- Locksmith 24/7, ונבוא לעזור במהרה.