שירותי מנעולנות במרכז » מנעול כספת לדלת

מנעול כספת לדלת

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

מנעול כספת לדלת

הרכבת מנעולי ג'ואל היא הרכבה של מנעול כספת למעשה. משמע המנגנון שלו מחקה את המנגנונים של מנעולי הכספת הלוא הם המנעולים החזקים, המתוחכמים והעמידים ביותר שכן הם מגנים על חפצי ערך יקרים מאוד, המוגנים בתוך כספות משוריינות היטב. בדלתות כניסה, המנעול מותקן בחלקה העליון של הדלת, משום שהוא מנעול נוסף על המנעול הראשי ואינו מחליף אותו. כך ישנה הגנה נוספת על הדלת, השומרת עליה מפני פריצה, ויש לזכור כי מדובר במנעול חזק ביותר.

במשטרה והן בחברות הביטוח, ממליצים בחום על התקנת מנעולי כספות בדלתות הכניסה, שכן אכן מדובר באמצעי מיגון יעיל ומוצלח.

מנעול כספת לדלת מסוג ג'ואל

קיימים בשוק מספר מנעולי כספות – מנעולים עליונים, וכל אחד מהם נושא שם אחר. מנעול הכספת עבור דלתות, הנפוץ והנרכש ביותר נקרא מנעול ג'ואל. זהו מנעול המיוצר בחוץ לארץ ומיובא לכאן על ידי משווקים שונים. עם האפשרויות הנוספות והמוצלחות שמציעות חברות כמו רב בריח, עדיין מנעול הג'ואל נחשב כטוב וכמוצלח ביותר, והביקוש לו הוא רב.

מנעולי הכספת לדלתות הינם מנעולים שמתקינים בחלק העליון של הדלת, לרוב בערך בגובה הכתף, כמטר וחצי מהרצפה. מנגנון הנעילה פועל על בסיס מנגנון המנעולים המותקנים בכספות משוריינות. פעולתו של המנעול הרי הוסבה ממנעול כספת למנעול דומה המותאם לדלת כניסה, ומביא עמו את כל האיכויות של מנעול הכספת. אלו הם מנעולים חזקים מאוד ועמידים מאוד. מנעולי הכספת הינם מנעולים יקרים יחסית, זאת בשל איכותם הגבוהה.

שלוש סיבות מדוע כדאי להתקין מנעול כספת בדלת

ישנן סיבות רבות שיסבירו מדוע כל כך מומלץ להתקין מנעול כספות בדלתות כניסה, מיקדנו את שלוש הסיבות העיקריות לכך, והן:

  1. יתרון חשוב מאוד שיש למנעול כספת הוא ברור למדי, מנעולי כספת הינם מנעולים חזקים מאוד, קשה לפרוץ אותם, על סף הבלתי אפשרי. הרכבת מנעול כזה תבטיח שהדלת שלכם תהיה מאובטחת ביותר בפני פריצות. מנעולי כספות עליונים הם קו הגנה נוסף לדלת הבית או העסק שלכם. יש לזכור כי פורצים תמיד יבחרו לנסות לפרוץ למקומות בהם הפריצה תהיה קלה ופשוטה יותר, את מנעול הכספת העליון ניתן לראות על פני הדלת, והוא מהווה גורם הרתעה מעולה, שכן כל גנב או פורץ מכיר את המנעול הזה ויודע, שלא כדאי אפילו לנסות לפרוץ את הדלת במקרה וזה ישנו.
  2. מנעול הכספת הוא מנעול חזק, אפילו חזק מאוד, חשבו על זה, מנעולים אלו אמורים לשמור על כספות מפני פריצות, בכספות אנו שומרים את החפצים היקרים והחשובים ביותר, אז ודאי שהמנעול יהיה מתוחכם עמיד ומתקדם. מרבית יצרני מנעולי הכספת לדלתות מקפידים על רמת ייצור באיכות ללא דופי, בקרת האיכות הינה מוקפדת ביותר וכל המוצרים הללו נחשבים למשובחים מבחינת איכותם. מנעולים אלו בנויים ממספר בריחים עבים מאוד, אשר נכנסים למגרעות מותאמות להם, במשקוף הדלת. בעצם, ברגע בו הדלת נעולה עם מנעול הכספת העליון, היא מעוגנת בחוזקה אל המשקוף.
  3. חוסן בפני קדיחה – פרוצים רבים המתקשים לפרוץ מנעולי דלתות בדרכים פשוטות יותר, פונים לשיטת הקדיחה. בשיטה זו למעשה קודחים חור בכיוון הצילינדר, במטרה לקלקל את המנגנון, או לשחוק את הפינים שבו, וכך לשחרר את נעילת המנעול.  מנעולי הכספות לדלתות הם עמידים מאוד בפני ניסיונות קדיחה שכאלה, וגם קדיחה עיקשת לא תועיל במקרה של מנעולי הכספת. אפילו אם קיים סיכוי קלוש לכך שהקדיחה תעבוד ותגרום לפתיחת הנעילה של המנעול, זה יצריך זמן רב מדי, שלא עומד לרשות הפורצים.