שירותי מנעולנות במרכז » מחפשים מנעולן בתל אביב ? פנו אלינו - 24/7 שירותי מנעולנות

מחפשים מנעולן בתל אביב ? פנו אלינו - 24/7 שירותי מנעולנות

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

מנעולן בתל אביב

גרים בת"א ויש יש לכם בעיה עם מנעול? מנעולן בתל אביב הוא הפתרון.

כולנו כל כך רגילים להגיע אל הבית לפתוח את הדלת, לסגור אותה ולנעול עם המפתח, אותו הדבר לגבי שער הכניסה, לגבי העסק או המשרד. המנעולים הם עניין שבשגרה עבורנו. הם פשוט נמצאים שם, מבטיחים כי כאשר אנחנו רוצים לשהות במקום מסוים בבטחה, אף גורם זר לא יוכל להיכנס אליו, מאפשרים לנו לישון בשקט בלילה שהמרחב הפרטי שלנו מוגן מפני פריצות, ונותנים לנו תחושת ביטחון לה אין תחליף.

הכל בסדר ואנחנו כמעט ולא מבחינים בקיומם או בתפקידם החשוב של המנעולים, עד שצצה לה איזו שהיא בעיה או תקלה.

בעיות אפשריות במנעולים הן שונות ומגוונות. ישנן בעיות שמקורן בבלאי טבעי של המנעול, בשל שחיקה ותקלות טכניות שונות, וישנן בעיות שנגמרות עקב פגיעה או חבלה. לפעמים המנעול פשוט לא משתף פעולה, לא ניתן להכניס אליו את המפתח או לסובב את המתפתח בו על מנת לפתוח את הנעילה. לפעמים מקור הבעיה הוא בצילינדר. צילינדר פגום יכול לגרום לכך שהמנעול עצמו לא יתפקד.

בכל מצב בו ישנה איזו שהיא בעיה עם מנעול, פנו אלינו ל-24/7 שירותי מנעולנות במרכז ונגיע אליכם במהרה על מנת לפתור את הבעיה.

מנעולן בתל אביב - 24/7 שירותי מנעולנות

ישנם מנעולנים אשר מציעים שירותים שונים בתחום המנעולים, אבל זה לא אומר שהם בהכרח מתמחים בכל השירותים שהם מציעים ללקוחות. דוגמא טובה לכך היא בכל הקשור לעבודות פריצה. הרבה פעמים אנשים טועים לחשוב שכל מנעולן יכול לבצע פריצה של מנעולים, כשבפועל, תחום הפריצות הוא חלק שלם אשר עומד בפני עצמו, ועל מנת לבצע פריצה באופן חוקי, אחראי ומקצועי, יש להתמחות בתחום.

כמו כן, ישנם פורצים מקצועיים אשר מחזיקים בתעודת הסמכה שנותנת משטרת ישראל.

גם מנעולנים שמציעים שירותי פריצה לא תמיד מבצעים את כל סוגי הפריצות. פריצת רכבים היא עבודה שונה מפריצת דלתות או מפריצת כספות, וכל עבודת פריצה כזו מצריכה מיומנות טכנית שונה.

מלבד פריצות מנעולן  מקצועי יוכל לספק לכם את השירותים הבאים: תיקון תקלות במנעול, תיקון של צילינדר, החלפה של מנעול, החלפת צילינדרים, פריצה של דלתות, פריצה של רכבים, פריצה של מנעולי כספות, התקנה של מנגנוני נעילה שונים, שכפול מפתחות ועוד.

מנעולן בתל אביב בכל שעות היממה

גרים בדירה שכורה בתל אביב? עומדים לעבור דירה? זכרו כי לפני הכל, החלפה של המנעול בדלת הכניסה לבית זה הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות, וכדאי שתדאגו לעשות זאת מראש, לפני המעבר. במיוחד בעיר תל אביב, כאשר מדובר בדירות שכורות ישנה תחלופה גבוהה. אם אתם נכנסים אל דירה שגרו בה לפניכם אי אילו אנשים, לא תוכלו לדעת בידי מי מסתובב מפתח לבית שלכם. תחושה שללא ספק מערערת את הביטחון האישי. לכן, לפני הכל, הזמינו מנעולן שיחליף את המנעול בדלת הכניסה.

שירות אחר שזוכה לזמינות של 24 שעות ביממה, הוא פריצת מנעולים. ישנם מנעולנים אשר מבצעים פריצות וישנם כאלה שלא מבצעים עבודות מסוג זה. בכדי לבצע פריצה באופן מקצועי ואחראי, נדרשת מיומנות רבה, וגם ניסיון. ישנם פורצים אשר מחזיקים בתעודת הסמכה מטעם המשטרה.

24/7 שירותי מנעולנות יוכלו להגיע אליכם במהירות, אם תקלעו למצב בעייתי.

אנו מבצעים פריצות למנעולים מכל סוג, וזמינים אליכם בכל ימות השבוע, ובכל שעה.

במידה ואתם נמצאים בתל אביב וצריכים פורץ מנעולים שיבוא תיק תק, התקשרו אלינו.