שירותי מנעולנות במרכז » מנעולן בתל אביב 24 שעות ביממה

מנעולן בתל אביב 24 שעות ביממה

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

מנעולן בתל אביב 24 שעות ביממה

הגעתם למקום הנכון! מנעולן בתל אביב 24 שעות ביממה זה 24/7 Locksmith.

אנו מספקים מבחר שירותים בתחום המנעולנות מסביב לשעון, כל ימות השבוע, ובכל שעות ביממה בתל אביב. אנו מנעולנים מורשים בעלי הסמכה, ויש לנו ניסיון רב רב בתחום.

אם תיתקלו בסיטואציה שמצריכה מנעולן, קראו לנו ונגיע במהרה לעזור. אתם כבר תבינו בעצמכם שהזמנתם את המנעולן הנכון, ושאתם בידיים טובו.

אנו עוסקים בתחום זה שנים רבות, וישנם דברים עליהם לא נסכים להתפשר – איכות העבודה ומקצועיות ללא פשרות, ושירות סבלני ואדיב לכל לקוח.

על מנת להבטיח זמינות גבוהה מאוד בכל שעות היממה ובכל יום לאנשים בעיר תל אביב והסביבה, אנו עובדים בעיקר באזור המרכז ומתניידים עם אופנועים בכדי להגיע במהירות אל הלקוח. כמובן שזה חשוב ביותר כאשר מדובר במקרה דחוף.  אנו מקפידים להתעדכן בכל מה שמתחדש בתחום, כדי לרענן את הידע, לחדד את המיומנויות הטכניות ובאופן כללי להישאר בחוד החנית בתחום מבחינת מידע מקצועי.

בכל מצב בו זקוקים למנעולן בתל אביב והסביבה – מתקשרים ל-24/7 שירותי מנעולנות! נגיע במהרה ונפתור את הבעיה!
אם אתם נמצאים בעיר אחרת , ליד תל אביב , לדוגמא ברמת גן- שלומי הינו מנעולן ברמת גן אשר יוכל לתת לכם שירות מקצועי ואמין גם כן.

מנעולן בתל אביב – זמין בכל שעה

מנעולנים באזור תל אביב יהיו זמינים כל יום, בכל שעה, וגם בשעות חריגות כמו באמצע הלילה, בסופי השבוע שישי ושבת ואפילו בחגים. יש מנעולנים כמונו שמציעים הגעה מהירה וזמינות גבוהה במיוחד, וישנם כאלה אשר מציעים את שירותיהם במסגרת שעות העבודה הסטנדרטיות. בתל אביב יש ביקוש גבוה לשירותים דחופים ממנעולנים, ולכן רוב האנשים מחפשים שירותי מנעולנות בזמינות מידית.

אנו מציעים שירותים רבים בזמינות גבוהה: החלפה ו/או תיקון של מנעולים, החלפה ו/או תיקון של צילינדרים, התקנת מנעולים וצילינדרים חדשים, תיקון דלתות, החלפת דלתות, שכפול מפתחות רגילים, שכפול מפתחות לרכב, פריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת כספות וטיפול במנגנוני נעילה מתקדמים.

אנו נותנים אחריות על כל שירות שלנו לרבות מוצרים נלווים, מנעולים, צילינדרים, מפתחות, מנגנוני נעילה וכן הלאה.  

החלפת מנעולים

מנעולים הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. הם כל כך רגילים עבורנו, שאנחנו פשוט יודעים שהם נמצאים שם, סוגרים מאחורינו את הדלת בביטחון ובראש שקט, יודעים שאף משיג גבול או אדם זר לא יוכל לחדור למרחב הפרטי שלנו, לבית או לעסק -  משום שהמנעול הקטן הזה אליו אנחנו כל כך רגילים, נעול ולא יאפשר כניסה. אותו הדבר גם עם המנעול של הרכב, או מנעול הכספת, ולצורך העניין, כל מנעול אחר באשר הוא שבעצם הנעילה שלו מאבטח את מה שחשוב ויקר לנו.

רק כאשר המנעולים מתקלקלים או שיש איזו שהיא בעיה בהם, אנחנו פתאום מודעים לחשיבות הרבה ששמורה להם, ולתפקיד המהותי שלהם. בלי מנעולים לא היו גבולות. המנעולים תוחמים את הגבולות שלנו, מבדילים בין החוץ לפנים, בין הציבורי לפרטי ומגנים עלינו.

כאשר מנעול חורק או נהיה 'קשה', או במקרה שהמפתח לא כל כך מצליח להסתובב בחור המנעול, זה הזמן להזמין שירות בדיקה וטיפול בבעיה על ידי מנעולן. ישנם כמה מצבים בהם רצוי להחליף מנעול:

1. מנעול פגום- אם המנעול חורק או שאינו מסתובב כרגיל, מומלץ להזמין מנעולן מקצועי. לפעמים שמן מיוחד לשימון המנעול פותר את הבעיה. ניתן להשיג את השמן בחנויות כגון הום סנטר. אם שימון המנעול לא עוזר, תצטרכו להזמין מנעולן.

2. מעבר דירה- עומדים לעבור דירה? דבר ראשון שצריך לעשות זה להחליף את המנעול הישן בחדש עוד לפני המעבר.

3. מפתחות נאבדו - במקרה ואיבדתם את המפתחות לבית, מומלץ שתחליפו את המנעול והצילינדר בדלת. חשיבות החלפת המנעול למנעול חדש תקפה גם במקרה שהייתה פריצה.