שירותי מנעולנות במרכז » כך תבדקו את אמינות המנעולן

כך תבדקו את אמינות המנעולן

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

לכל אחד זה יכול לקרות; המנעול לא נפתח או שכחתם את הצרור מפתחות יחד עם הפלאפון באיזה בר או חנות או מי יודע ואין אין! אין לכם איך להיכנס הביתה. מנעולן הוא הכתובת, הרבה פעמים אנחנו מבינים מה אנחנו צריכים מיד אבל יחד עם זה החשדות אצלנו עולות; כי איך נדע אם הוא מהימן? ממי נקבל המלצה בשעת לילה מאוחרת?

יש היום הרבה מנעולנים שניתן למצוא היו יחסית בקלות. יש אין ספור המגנטים שפזורים על כל הדלתות כך שאתם ודאי תתקלו באחד מהם במידה ותאלצו להזמין אחד כזה. באם החלטתם להתקשר, חשוב שתדעו שכבר בשיחה תוכלו להרגיש את המחויבות והמקצועיות שלו. מנעולן אמור להיות אצלכם עד 20 דקות לערך. מנעולן מכיר את הסיטואציה וחלק מהשירות הוא הגעתו הזריזה.  

מנעולן אמין?

לא הייתם רוצים שהמנעולן כמובן יגיע עד אליכם ואז תגלו שאולי הוא לא מיומן ולא בדיוק מוסמך. כבר בשיחה שאלו אותו אם הוא מחזיק תעודת מנעולן מוסמך. אחד כזה שעבר קורס מקצועי ומאושר על ידי המשטרה. מנעולן שיודע את מקומו ומאמין בעצמו לא יהסס ויאמר שיציג בפניכם כבר בהגעתו, כמו כן הוא לא יגיע מעל 20 דקות וידע לתת מענה 24 שעות ביממה. לרוב המנעולנים מתניידים על ווספה על מנת לחסוך בפקקים ולהגיע ללקוח במהירות האפשרית ולתת להם את המענה הטוב ביותר.

טכניקות של מקצוענים

לכל מנעולן יש מספר טכניקות שהוא למד ויודע להשתמש בהן על מנת לפרוץ את הדלת הנעולה. כל פריצה היא מקרה לגופו יש פריצות שלא אמורות להרוס את הצילינדר ומנעולן מיומן ודאי ימנע מלעשות זאת במידה ואין צורך. כל מנעולן מקצועי נושא עמו מספר מנעולים כדי להחליף במקום ולתת מענה מקיף לבעיה. כל מנעולן מוסמך תמיד יישא עמו קבלות ויגיש לכם בתום השירות שלו. המנעולן אמור להיות נדיב וחייכן ולתת לכם פתרון מהיר. אם אכן היה כזה חשוב שתשמרו את המספר ותזכרו להמליץ עליו גם לאחרים.