שירותי מנעולנות במרכז » השוואה בין מנעולנים בתל אביב ומנעולנים בצפון

השוואה בין מנעולנים בתל אביב ומנעולנים בצפון

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

מנעולן

אם עברתם מהמרכז לפרדס חנה - כרכור או ההיפך ונזקקתם לשירותיו של מנעולן ודאי שמתם לב להבדלים רבים בין המנעולנים בתל אביב למנעולנים בפרדס חנה, כרכור וישובים נוספים באזור. ההבדלים לא נובעים רק מהאווירה הפסטורלית של האזור עליו כתב אהוד בנאי בשיר "שלוות עולמים, פרדס חנה-כרכור, אקליפטוס ברוח, שורק בלוז כנעני" אלא מהבדלים משמעותיים בין אזורי השירות והצרכים של התושבים בכל איזור.

למרות שישראל קטנה מבחינה גיאוגרפית, יש הבדלים רבים בין איזור המרכז לאזורים אחרים ובפרט איזור פרדס חנה. ההבדלים הם הן סוציו אקונומיים, הן תרבותיים, הן גיאוגרפיים והן בסוג הדרישות ממנעולנים.

פנינו לאיתמר מחברת קוויקי מפרדס חנה המעניקה שירותי מנעולנות באזור, לדבריו "מנעולנים זה לפי אזורי שירות, הלקוח תמיד מעדיף לקרוא למנעולן שקרוב אליו, גם כי מנעולן שקרוב אליו יגיע יותר מהר וללקוח שתקוע מחוץ לבית אין סבלנות לחכות, וגם כי מחיר של קריאה בתוך איזור השירות שלך תמיד יותר זולה מקריאה שצריך לנסוע בשבילה רחוק".

"באזור תל אביב יש הרבה קריאות של החלפת צילינדר ופריצת דלתות כניסה שאנשים איבדו את המפתח". לעומת זאת באזורים יותר כפריים, כמו פרדס חנה למשל, "יש הרבה עבודת מנעולנות הקשורה לתעשייה, לולים, בתי אריזה, מחסנים לוגיסטיים וכו'". אפשר לומר כי באופן כללי עבודת המנעולן בפרדס חנה ובאזורים מרוחקים יותר מהמרכז, יותר מגוונת מהקריאות בתל אביב.

חשוב כמובן לציין כי לא ניתן לעשות הכללות גורפות. גם באזור המרכז ישנם אזורי תעשיה, מסחר ומרכזים לוגיסטיים המצריכים שירותי מנעולנות. יחד עם זאת ככל הנראה אחוז הקריאות לבתים פרטיים, גבוה יותר.

שירותי מנעולנות שדומים בכל האזורים

כמובן שישנן עבודות מנעולנות זהות בכל הארץ שלא משתנות. בכל הארץ אנשים מאבדים את שלטי הרכב והמפתחות, זקוקים לשיפוץ סוויץ', שכפול מפתחות לרכב וכו'. בנוסף לכך, גם שירותי התקנת כספות זהים בכל הארץ היות שדרישת חברות הביטוח חלות בכל רחבי הארץ. אם סופרמרקט נדרש להתקין כספת לסיגריות, הדרישה קיימת באילת, תל אביב, פרדס חנה וחיפה. אותם דברים אמורים גם לגבי התקנה של דלתות בהלה למשל.

הדרישות מהמנעולן

באזור המרכז ישנם מנעולנים רבים (וגם לקוחות רבים), אם מנעולן עסוק או לא מתמחה בסוג מסוים של עבודה (קורה גם כן לפעמים) הוא יפנה את הלקוח למנעולן אחר שיוכל לסייע לאותו לקוח. באזור פרדס חנה וצפונה, למנעולן אין בדרך כלל בעל מקצוע אחר להפנות אליו ועל כן המנעולן נדרש לתת פתרון למגוון רחב של עבודות ולהתמקצע בכולן.

הבדלים בעלויות

לא קיים מחירון שירותי מנעולנות כללי ואחד לכל הארץ וידוע כי קיימים הבדלים מסוימים בעלויות בין קריאה למנעולן באזור המרכז ובאזורים מרוחקים יותר. זה לא סוד שבאזור המרכז נמצאת אוכלוסייה בעלת נתונים סוציו אקונומיים טובים שלא אוכלוסיות המתגוררות בפרפריה אך אין משמעות הדבר כי באופן אוטומטי קריאה למנעולן בתל אביב תעלה יותר מקריאה למנעולן בפרדס חנה או בחיפה. לכל מנעולן המחירים שלו הנגזרים ממרחקי הנסיעה הדרושים לו כדי להגיע ללקוחותיו, היכולת של הלקוחות לשלם, התחרות בשוק ופרמטרים נוספים. אם נתקעתם באמצע הלילה ואתם חייבים מנעולן דחוף, כנראה שלא תוכלו לעשות סקר שוק ותיקחו את ההצעה הראשונה שתקבלו. מאידך, אם הקריאה לא דחופה ויש לכם אפשרות, כדאי לעשות סקר שוק קצר ולקבל הצעה שמתאימה לכם.