שירותי מנעולנות במרכז » בעיות עם המנעול של הרכב

בעיות עם המנעול של הרכב

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

תופתעו לדעת שכמעט כל יום אנשים מוצאים את עצמם בבעיה עם הרכב. כל כך הרבה פעמים אנשים עומדים תקועים מחוץ לרכבם וצריכים להזמין מנעולן שיגיע לבדוק מה קרה עם המנעול של הרכב. כן, זה בהחלט לא נעים, המפתח נכנס לחור המנעול ולא עובד משום מה, לחצתם על האזעקה במפתח והיא אינה פותחת את הנעילה, לפעמים הבעיה נעוצה במפתח עצמו ולפעמים במנגנון הנעילה המותקן בדלת הנהג. רק מנעולן מקצועי המתמחה ברכבים יוכל להגיע ולבדוק מהו מקור הבעיה.

מצבים בהם יש צורך לקרוא למנעולן המתמחה בעבודה עם מנעולי רכב, הם רבים. לפעמים כשיש בעיות עם המנעול של הרכב, הבעיה היא בעצם במפתח ולא במנעול, וכל מה שיפתור את הבעיה הוא שכפול מפתחות לרכב, עד כדי כך פשוט – רק להחליף את המפתח.

מלבד זאת, לעיתים יש לבצע פריצה. זה נכון לגבי מקרים בהם המפתח נתקע בחור המנעול, המנעול מקולקל, עבר חבלה או התקלקל מבלאי, משהו שהשתבש בצילינדר וסיבות רבות נוספות שלא תמיד קשורות למנעול עצמו. אנשים שוכחים או מאבדים את המפתחות לרכב, מגיעים אל האוטו ומגלים שאין בידם המפתח ואז, אין כל ברירה אלא להזמין מנעולן שהוא גם פורץ רכבים מקצועי ומוסמך שיפתח את הרכב.

בין אם תצטרכו שירות של שכפול מפתחות לרכב או שירות של פריצת רכבים, שלומי המנעולן מ-24/7 Locksmith , יוכל להעניק לכם שירות מקצועי, מסור ואדיב בכל מצב בו תזדקקו לשירות ממנעולן או שירות ממנעולן המתמחה בעבודה עם מנעולי רכב.

אנו ב- 24/7 Locksmithנדאג להגיע אליכם במהירות על מנת לעזור. זכרו, אין להתפשר על עבודה שאינה מקצועית.  במקרה הצורך, פנו אך ורק למנעולן מוסמך ומקצועי.

ביצוע פריצה של רכב - שכפול מפתחות לרכב - מנעולן מקצועי

אם הגעתם לרכב ומכל סיבה שהיא אינכם יכולים לפתוח אותו, להניע ולנסוע לדרככם, תזדקקו לשירותיו של מנעולן פורץ רכבים.

על עבודה הפריצה של הרכב להתבצע בידי מנעולן שהוא פורץ רכבים מקצועי ומורשה, בעל ניסיון בביצוע פריצות, משום שמנעולן אשר אינו מוסמך לביצוע פריצות יוכל לגרום לנזק משמעותי אם יבצע את הפריצה באופן שגוי, מה שאומר שבסופו של דבר יהיה עליכם להוציא כספים נוספים על תיקונים נוספים. אם צריך לפרוץ את הרכב, עושים את זה כמו שצריך. כמו כן, מנעולן פורץ רכבים יוכל לתת לכם שירות של שכפול מפתחות לרכב. פעמים רבות כאשר מבצעים פריצה של מנעול עולה הצורך להחליף מפתחות. זה נכון גם לגבי מצבים בהם המפתח לרכב אבד, ומחליפים את מנגנון הנעילה ואת המפתחות.

כל העת משווקים רכבים חדישים ומתקדמים עם מנגנוני נעילה מתוחכמים יותר. מנעולן מוסמך ומקצועי לביצוע פריצות של רכבים להיות בקיא בכל המתחדש בתחום ולהכיר את כל טכניקות הפריצה של הרכבים וכן איזו טכניקה מתאימה לאיזה סוג רכב ולאיזה דגם. ועל כן, יש לפנות למנעולן פורץ רכבים מקצועי ומורשה בלבד שיהיה בקיא בתחום וידע להעניק לכם שירות מקצועי.

השיטות לביצוע פריצה של רכב

באופן כללי ובסיסי ביותר, ישנן שתי טכניקות מוכרות המשמות לפריצה של רכבים. מדובר בשיטה המכונה 'הכרית והסרגל', ובשיטה המכונה ה'דגדוג המנעול'.

טכניקת הכרית והסרגל היא טכניקה לפיה הפורץ יצור רווח בין הדלת למשקוף וינסה להכניס ברווח הזה כלי שייווצר כלי ייעודי אשר עמו יגיע לידית לצורך פתיחה של הדלת, או לחלופים לכפתור המשחרר את הנעילה ברכב. שינטרל את הנעילה. בשיטה זו לא נשקפת כל סכנה לגרימת נזק כלשהוא לרכב. יכול להיווצר שינוי מזערי באיזון של הוואקום אך זה נדיר.

הטכניקה הבאה נקראת שיטת דגדוג המנעול. בה מנעולנים נעזרים לרוב כשהם צריכים לפרוץ רכב גרמני. שיטה זו מתבססת על הכנסה של מכשיר מתאים לפתח המנעול שבדלת הנהג ועמו לנסות ולדמות את פעולת המפתח במנעול.