שירותי מנעולנות במרכז » השוואת מחירים לפני שאתם קוראים לפורץ מנעולים

השוואת מחירים לפני שאתם קוראים לפורץ מנעולים

שירות מהיר על אופנועים

זמין 24 שעות ביממה

מקצועיות ואמינות

11 שנות ניסיון עם המלצות!

מחירים ללא תחרות!

קיימות מגוון של תקלות בדלתות ומנעולים, חלקן מצריכות יד מקצועית של פורץ מנעולים. העניין הוא שכאשר אנו נמצאים לפני פנייה לבעל מקצוע כזה או אחר אנו רוצים להיות בטוחים שאנו מקבלים את השירות הטוב והמהיר ביותר, מבלי להתפשר על טיב ואיכות העבודה, מבלי שירמו אותנו ויחליפו לנו חלקים שאין בהם צורך ומבלי שנצטרך לשלם הרבה יותר ממה שנהוג.

אז איך בוחרים פורץ מנעולים מקצוען, כזה שאפשר לסמוך עליו, איך נדע שלהצעת המחיר שקיבלנו בטלפון לא מתווספות תוספות ׳אקסטרה׳ ולא פחות חשוב איך נהיה בטוחים כי השירות או התיקון התבצע על הצד הטוב ביותר וכי רמת הבטיחות שלנו מובטחת?, הרי בכל זאת מדובר בדלת ביתנו. על כך ועוד במאמר הבא.

לפני שמזמינים פורץ מנעולים - כמה דברים חשובים

אם לא מדובר במצב חירום בו אתם תקועים מחוץ לדלת, גנבו לכם את התיק ונשארתם ללא מפתחות או אתם תקועים מחוץ לרכב, כן כדאי להשקיע כמה דקות ארוכות ולהבין את סוגי התקלות הנפוצות בתחום המנעולנות ופריצת המנעולים כדי שתקבלו סוג של הבנה לגבי מה התקלה שיכולה לאפיין את המנעול שלכם. ידע זה כוח וככל שתנסו להבין את התחום, לפחות באופן כללי, כך תקטינו את הסיכוי שמישהו ינסה לנצל את תמימות הדעת שלכם.

יש המון חומרים כתובים באינטרנט וסרטונים ביוטיוב שיכולים לסייע לכם. בשלב הבא, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחפש אחר פורץ מנעולים, מנעולן או אדם שיש לו את שתי ההסמכות ולוודא שאותו אדם זמין עבורכם כמה שיותר מהר ואכן נחשב לאמין.

במידה ואתם רואים כי מתחילה להיווצר בעיה בתהליך הפתיחה של הדלת, לרוב זה כתוצאה משחיקה של המנעול ולכן לא כדאי לחכות, אלא לנסות כמה שיטות תחזוקה ואם גם זה לא עוזר, להזמין פורץ מנעולים כמה שיותר מהר. כך תמנעו מצב של היתקעות עתידית.

לאחר שאיתרתם בין פורץ מנעולים לשניים שווה לנהל שיחה טלפונית ולשאול שאלות כמו עלות לתיקון התקלה או החלפת הצילינדר, הדלת, כולל הביקור כמובן, כולל מע״מ, כולל הכל. דבר נוסף שאתם חייבים לשאול הוא האם אותו אדם מוציא לכם חשבונית מס בגין השירות, זה מעיד על המקצועיות שלו ועל טיב השירות. במידה ונגנב לכם התיק והצלחתם ליצור קשר רק עם אדם קרוב כמו אחד ההורים או האחים שלכם או לחלופין נעזרתם בשכנים, הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות זה לבקש המלצה מהם על פורץ מנעולים מקצוען.

אם גם זה לא עובד, תוכלו לפנות לרשת האינטרנט ולהיעזר באתרים עם רמת אמינות גבוהה.

וכעת, לסוגי התקלות הנפוצות המצריכות פורץ מנעולים ולמחירים הנפוצים בשוק:

פריצת מנעול או פריצת מנעול צילינדר - בין 170-280 שקלים.

פריצת מנעול לשונית - בין 170-280 שקלים.

פריצת מנעול כספות - בין 250-350 שקלים.

פריצת מנעול רכבים - בין 170-250 שקלים.

פריצת מנעול עליון - בין 200-300 שקלים.

כעת כל מה שנשאר לכם לעשות זה לברר לגבי פורץ מנעולים מקצועי הפועל באזור המגורים שלכם, לנסות לאתר את סוג התקלה בעקבותיה אתם זקוקים לבעל המקצוע, לשאול כמה שאלות מקצועיות, לוודא שאכן מדובר באדם אמין, מקצועי שיספק לכם שירות מהיר ואיכותי, לטפל בסיטואציה ולנסות לשמור על מפתחות ביתכם קרובים לכיס ועל המנעול מתוחזק כמו שצריך.